ACORN´S SCHOOL www.acornskoly.cz
Pro speciální mateřskou školu jsme zajišťovali pravidelné svozy dětí z okolních měst a vesnic osobními vozidly a mikrobusy. Po několika letech jsme zařadili na tuto dopravu i minibusy.
 
    
STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMIE A SLUŽEB www.sirava.cz
Pro tuto střední školu jsme zajišťovali a stále zajišťujeme dopravu na soutěže kuchařů, barmanů, cukrářů, kosmetiček a kadeřnic v rámci celé republiky. Doprava je prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
   
    
GYMNÁZIUM Kojetín http://www.gkj.cz
Pro Gymnázium Kojetín jsme zajišťovali zájezdy do SRN na studijní pobyty. Doprava byla prováděna výhradně minibusy.
   
    
CESTOVNÍ KANCELÁŘ GULIVER www.guliver.cz
Pro cestovní kancelář Guliver jsme zajišťovali svozy k autobusům a pravidelné zájezdy do Chorvatska. Doprava byla prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
 
    
CK LR-EVROPA TOUR, s.r.o.
Pro cestovní kancelář LR-Evropa Tour jsme zajišťovali a stále zajišťujeme svozy klientů k autobusům a na jednodenní poznávací zájezdy. Doprava je prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
   
    
CK Gong Tour, spol. s r.o.
Pro cestovní kancelář Gong Tour jsme zajišťovali transfery klientů na letiště, svozy k autobusům a pravidelné zájezdy do Chorvatska. Doprava byla prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
   
    
CK Panza – GO! s.r.o.
Pro cestovní kancelář Panza – GO! jsme zajišťovali dopravu na zimní lyžařské zájezdy převážně do Itálie, Rakouska, Švýcarska a Francie. Na místě jsme pak zajišťovali dopravu od hotelů či penzionů ke sjezdovkám a zpět. Doprava byla prováděna minibusy a mikrobusy.
   
    
ČESKOSLOVENSKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL PŘEROV www.csjf.cz
Pro ČSJF jsme zajišťovali a každoročně zajišťujeme, dopravu světově věhlasných jazzových hudebníků. Doprava je prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
 
    
CHEMOPROJEKT www.chemoprojekt.cz
Pro firmu Chemoprojekt jsme zajišťovali dopravu zaměstnanců z Přerova do Brna a zpět. Tato doprava byla zajišťována výhradně minibusy.
 
    
BASKETSPORT Přerov
Pro sportovní klub Basketsport Přerov jsme zajišťovali dopravu na různá utkání v rámci celé republiky. Doprava byla prováděna minibusy a mikrobusy.
   
    
Cimbálová muzika PRIMÁŠ http://www.cm-primas.com/
Pro cimbálovou muziku Primáš jsme zajišťovali dopravu na různá vystoupení a koncerty v rámci celé republiky. Doprava byla prováděna minibusy a mikrobusy.
 
    
C.O.S.–CREW MANAGEMENT s.r.o. www.crewmanagement.cz
Pro námořní společnost C.O.S. – Crew Management, zabývající se mezinárodní nákladní, lodní dopravou. Zde jsme zajišťovali dopravu posádek. Tyto posádky se rozvážely po největších přístavech Evropy. Doprava byla prováděna minibusy a mikrobusy.
 
    
BARANDOV STUDIOS http://www.barrandov.cz/
Při natáčení filmu „Návrat idiota“ jsme zajišťovali dopravu herců a celého štábu. Doprava byla prováděna minibusy a mikrobusy.
 
    
SLEDGE HOKEJOVÝ KLUB SEDÍCÍ MEDVĚDI http://www.sledgehokejzlin.cz/
Pro sledge hokejový klub „Sedící medvědi“ Zlín jsme zajišťovali dopravu na různá utkání v rámci celé republiky a pro národní tým i do zahraničí. Doprava byla výhradně minibusy.
 
    
RUGGBYJOVÝ KLUB ZLÍN www.zlinrugby.cz
Pro ruggbyjový klub Zlín jsme zajišťovali dopravu na různá utkání v rámci celé republiky. Doprava byla minibusy a mikrobusy.
 
    
CESTOVNÍ AGENTURA KORAL
Pro cestovní agenturu Koral jsme zajišťovali svozy k autobusům a pravidelné zájezdy do Černé Hory, kde jsme prováděli s našimi minibusy fakultativní zájezdy. Doprava byla prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
 
    
OBCHODNÍ AKADEMIE BŘECLAV http://www.oabv.cz/
Pro Obchodní akademii Břeclav zajišťujeme dopravu žáků na výměnné pobyty v Srbsku. Doprava byla prováděna výhradně minibusy.
 
    
CK RELAX ADRIATIC www.relaxadriatic.cz
Pro cestovní kancelář RELAX Adriatic jsme zajišťovali svozy k autobusům a pravidelné zájezdy do Slovinska, Chorvatska a Černé Hory. Doprava byla prováděna jak minibusy a mikrobusy, tak i osobními vozidly.
 
    
RUGBY CLUB BYSTRC www.bystrcrugby.cz
Pro ruggbyjový klub Bystrc jsme zajišťovali dopravu na různá utkání v rámci celé republiky. Doprava byla prováděna minibusy a mikrobusy.
 
    
MUSEUM MORAVIAE BRUNENSE
Pro etnologický ústav zajišťujeme dopravu na expedice po Balkánských zemích. Doprava je prováděna výhradně minibusy.
 
    
HOTEL HOLIDAY INN www.hibrno.cz
Pro hotel Holiday Inn zajišťujeme dopravu hostů a obchodních partnerů. Doprava je prováděna minibusy, mikrobusy a osobními vozidly.
 
    
HOTEL VISTA
Pro hotel Barceló  zajišťujeme dopravu hostů a obchodních partnerů. Doprava je prováděna minibusy, mikrobusy a osobními vozidly.
 
    
HOTEL BARCELÓ  www.comsabrnopalace.com
Pro hotel Barceló zajišťujeme dopravu hostů a obchodních partnerů. Doprava je prováděna minibusy, mikrobusy a osobními vozidly.
 
    
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO www.narodni-divadlo.cz
Pro Národní divadlo zajišťujeme dopravu souboru na divadelní představení. Doprava je prováděna výhradně minibusy.
 
    
DIVADLO 6.KVĚTNA HOLEŠOV www.d6k.sweb.cz
Pro Holešovské divadlo D6K zajišťujeme dopravu souboru na divadelní představení. Doprava je prováděna výhradně minibusy.
 

Výběr jazyka


 

Kontakt


Břetislav Přikryl - B.P.TRANS
Purkyňova 2433/94
612 00 Brno
Czech Republic

tel.: +420 603 224 924
email: post@bptrans.cz
http: www.bptrans.cz

 

Přijímáme platební karty
Copyright © 2013 Břetislav Přikryl - B.P.TRANS, webmaster: prikrylales@seznam.cz
Naposledy změněno: 07. 02. 2019